HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Deniz ve göl kenalarının yanı sıra akarsu ve derelerde suyun akışı ve dalgalanması sayesinde yuvarlar fınfık boy 1*3 ceviz boy 2.5*5 ve 4*6 gibi farklı ebatlarda oluşan doğal çakıl taşları bu oluşumlar sayesinde bir çok alan ve projede gerek süs gerekse dekoratif peyzaj taşı olarak kullanılmaktadır. Doğal oluşumlar sayesinde oluşan Çakıl taşları bilinen ismi DERE TAŞI ve DERE ÇAKIL TAŞI gibi isimlerle süsleme sanatınında en gözde taşlarından bir tanesidir. Çakıl taşları koku yapmaz renk solması olmayan ayrıca çevreye kanserejon madde içermeyen taşlardır. Dere taşları kullanıldığı alana ferahlık estetik ve şıklık kazandırmaktadır. Dere Çakıl Taşları her geçen gün projelerde yerini almaya devam etmesindeki en büyük etkenlerden bir taneside farklı renklerde olmasıdır. .

Başlıca doğal dere taşı renkleri BEYAZ, SİYAH, GRİ, YEŞİL, MOR, BORDO, SARI, KAHVE, YEŞİL, KIRMIZI, MAVİ ve KREM renklidirler.
Dere Taşları projelerde kullanımı rahat olmasıyla bu taşlarla istenilen şekilleride de uygulamak mümkündür. Doğal dere taşlarının kullanım alanına gelecek olursak. Bahçe içi yollar, Çiçek saksısı, ağaç kenarları, kaldırım, yol, bina önü, havuz kenarı, yağmur suyu tahliye, avm içi, restauran ve cafe duvarları yerleri akvaryum içi gibi daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Şirketimiz geçmişten günümüze doğal Dere taşı, dere çakıl taşı, kırma çakıl taşı, podima taşı, dolomit taşı, mıcır ve tamburlu doğal taş satış hizmetinin yanı sıra müşterilerine doğal DERE TAŞI projelerinde anahtar teslim uygulamalı hizmetlerde vermektedir. Şirketimizin ürün temini hizmetinde gerek fabrika gerekse adres teslimi ürün hizmetide vermektedir.

DERE TAŞI

Dere Taşı Dere Taşı

Şirketimizn müşterilerine sunmuş olduğu ürünler 100% doğal Dere Taşı dır.