DERE TAŞI

Dere Taşı , Şirketimiz 90 lı yılların başında dere taşı sektöründe faliyetlarine granit taşı , bazalt taşı ve Andezit taşı satış pazarlama ile ilk adımını atmıştır. Geçmiş günlerden günümüz dünyasına kadar gelen süre zarfı içerisinde , müşteri memnuniyeti gibi vb prensipleri kendine şart koşan şirketimiz siz kıymetli müşteri ve Dere Taşı severlerin projelerinde uygun fiyat ve kaliteli hizmetler vermiştir. Dere Taşı mimarı ve Dekorasyon tasarıda gününde ve zamanında Dere Taşı temini ve proje teslimi hizmeti vermektedir.

Son yıllarda doğal taş sektöründe yapılarda en iyi ve en şık olan dere taşı geniş ürün renk seçenekleri ile her alanda süsleme Taşı , dekor taşı ve görsel şölen taşı olma ünvanına kavuşmuştur. Dere Taşı , Beyaz Dere Taşı , Gri Dere Taşı , Siyah Dere Taşı , Mor Dere Taşı , Yeşil Dere Taşı , Kahve Dere Taşı , Sarı ve Füme renkli Dere Taşı gibi vb daha bir çok renkleri mevcuttur.

Şirketimiz Dere Taşı satışının yanı sıra dere taşı projelerinizde dere taşı temini ve anahtar tesli uygulama hizmetleri vermekteyiz. Dere Taşı , Dolamit Taşı , Dere Kayaları , Karpuza Kayaları , Mıcır Taşı ,Çakıl Taşı , Çakıl Taşları gibi isim ve çeşitlerde Doğal Taşlar doğal ve yapay olarak iki sınıfta ayrılmaktadır. Dere Taşları projelerimizde olmazsa olmaz yapı taşı haline gelmiştir. Hizmet verdiğimiz Dere Taşı boyutları fındık , ceviz , limon ve karpuz büyüklükleri yanı sıra 20x30 50x50 ve 100x100 gibi ebatardadır. Dere taşlarını Granit Taşı , Bazalt Taşı , <Andezit Taşı gibi vb bir çok taş ile birlikte kullanmaya başlayan şirketimiz Doğal Taş projelerinizde uygun fyat ve kaliteli hizmetler vermek için buradadır.

Vizyon

En değerli ve benzeri olmayan kaynagimiz olan insan gücü ve kabiliyetini en üst seviyede kullanarak, insan emeğine duydugumuz saygıyı, kazanımlarımızla birleştirip tüm paydaşlarımızı memnun edecek, toplam kalite yönetim bilinci ile hareket ederek yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda maksimum derecede başarı elde etmek ve tüm ekibimizi yeni hedefler açısından motive etmek.

Misyon

Müşteri ve takım memnuniyetini üst düzeyde tutacak donanım sistemleri ile kuruluşumuzdan bu yana iş dünyasinda ilişki halinde olduğumuz kişi / kurumların memnuniyet oranlarını % 100 ün üzerine çıkarmaktır.